Bestuur

Het bestuur van de VSO bestaat uit een dagelijks bestuur van voorzitter, secretaris en penningmeester, aangevuld met maximaal vier algemene bestuursleden. De samenstelling van het bestuur is als volgt:

Inge Bakker

Inge Bakker

voorzitter

Kennispunt Twente
Onderzoeksmanager
06-11260151
i.bakker@regiotwente.nl
Toekomstverkenningen
Kerngroep AVG
WG Positionering & Innovatie

Janine Meesters

Janine Meesters

secretaris

Gemeente ’s-Hertogenbosch
Onderzoeker
073-6155480
j.meesters@s-hertogenbosch.nl
Platform Fysiek
Platform Wonen
Opleidingen
PR & Communicatie
Pleio

Harry ten Caten

Harry ten Caten

penningmeester

Gemeente Eindhoven
Senior onderzoeksadviseur
040-2382355
h.ten.caten@eindhoven.nl
Platform Beleidsonderzoek Sociaal
Platform Leefbaarheid & Veiligheid
Data-inkoop

Marco Bik

Marco Bik

bestuurslid

Gemeente Rotterdam
Coördinator kennis en onderzoek
m.bik@rotterdam.nl
Platform Methoden
Platform Strategie & Bedrijfsvoering

Enno Ebels

Enno Ebels

bestuurslid

Gemeente Den Haag
adjunct-manager PSO (Programmamanagement, Strategie & Onderzoek)
enno.ebels@denhaag.nl
Platform Leefbaarheid & Veiligheid
Kerngroep AVG
WG Positionering & Innovatie

Hans van Hastenberg

Hans van Hastenberg

bestuurslid

Gemeente Utrecht
Teamleider IB Onderzoek
h.van.hastenberg@utrecht.nl
Platform Economie
Platform Statistiek & Datascience